NASZYM KLIENTOM OFERUJEMY

SZYBKĄ I SPRAWNĄ OBSŁUGĘ
RABATY DLA STAŁYCH KLIENTÓW
FAKTURY EKSPORTOWE I DOKUMENTY CELNE

Witamy państwa na stronie internetowej HURTOWNI RAJTEX-BIS, która położona jest na południowym-wschodzie Polski, a powstała w 1998 roku. Obecnie jest jedną z największych, najprężniej rozwijających się i działających w branży pończoszniczo-bieliźnianej.

W asortymencie oferujemy między innymi rajstopy, pończochy, podkolanówki, kabaretki, getry, skarpety i bieliznę wykonaną z lycra, stretch, elastil, mikrofibra, akryl, takich firm jak GATTA, MONA, GABRIELLA.

Sprostamy najbardziej nietypowym oczekiwaniom, oferujemy wysoką jakość i bardzo przystępną cenę sprzedawanych przez nas produktów, które kierujemy do klientów dorosłych, młodzieży i dzieci.

Nasza oferta obejmuje duży wybór rajstop i pończoch na każdy sezon w szerokiej gamie kolorystycznej, którą możemy dostosować do indywidualnych potrzeb kontrahentów. Chcąc dotrzeć z naszym towarem do maksymalnie szerokiego grona polskich klientów współpracujemy z licznymi sieciami handlowymi. Położenie naszej firmy pozwoliło nam na nawiązanie kontaktów z partnerami zagranicznymi. Współpraca z tymi klientami zaowocowała również rozwinięciem exportu na inne kraje unijne, jak i z poza Unii. Lata naszej działalności pozwoliły nam na zwiększenie sprzedaży, na co miało również wpływ częste uczestniczenie w targach branżowych krajowych i zagranicznych. Po przez uczestnictwo na targach w Kijowie i nawiązanych znajomościach, otworzyła nam się droga na rynek rosyjski i krajów nadbałtyckich.